Про нас

 

Команда досвідчених та креативних молодих людей, застосовуючи технологію інформаційного моделювання будівель і споруд (BIM), ефективно і творчо надає послуги на всіх етапах проектування і будівництва, для отримання якісного та оптимального результату з метою економії коштів і часу наших клієнтів.

 

Виконуємо широкий спектр послуг з проектування будівель і споруд будь-якої складності, від ескізного проекту і до видачі робочої проектної документації. Гнучкість управління даними проекту дозволяє досягти оптимального результату для наших клієнтів. Ми працюємо з проектними, будівельними та інвестиційними компаніями України, Великобританії, Іспанії та Росії.

 

Наші основні напрямки роботи це розроблення концепції житлових і туристичних кварталів; обґрунтування геотехнічних ризиків інвестиційних проектів; проектування цивільних (житлових, офісних, торгових і розважальних комплексів тощо) та промислових об’єктів; обстеження, паспортизація, розроблення проектів реконструкції існуючих будівель (надбудова, прибудова, підсилення тощо), адаптація проектних рішень різних країн, геотехнічне проектування, науково-технічний супровід проектування та будівництва.

 

Наша компанія має офіси в Полтаві та Кременчуці. Поряд з роботами в Україні ми маємо виконані роботи в Росії.

 

AL&MA. Інтереси клієнта. Досвід оптимальних рішень.