Житлова будівля по вул. Красіна, м. Кременчук

     10-ти поверхова, 2-х секційна житлова будівля з вбудованими приміщеннями громадського значення. 

     Проектована ділянка розташована на перетині вулиць Красіна та Горького у м. Кременчуці, Україна. Запропонований даним проектом варіант розміщення 10-ти поверхового житлового будинку розроблений з урахуванням існуючої та перспективної забудови і обумовлений формою ділянки. Прийняте об'ємно-планувальне рішення дозволяє максимально використовувати дану ділянку, органічно вписатися в навколишнє середовище і завершити формування існуючої групи житлових будинків. Будівля, що проктується, знаходиться в частині міста з розвиненою інфраструктурою, у жителів 10-ти поверхової будівлі є можливість проводити своє дозвілля, займатися фізкультурно-оздоровчими процедурами, а також вигулювати домашніх тварин у межах району вул. Красіна і центральній частині м. Кременчук в цілому.

     Стоянка автомобілів передбачена в підземному паркінгу на 21 місць на прилеглій території, а також на тимчасовій парковці по вул. Красіна на 14 машиномісць.

     Площа ділянки становить - 0,3221 га, прилегла територія площею 615,62 м² відводиться під благоустрій (озеленення, пішохідні доріжки), відповідно загальна площа ділянки становить - 3836,62 м².

     В межах цокольного і першого поверхів передбачається розташування вбудованих приміщень загальною площею - 2574,41 м²

Видеооблет объекта: 
Розробники: 
Олександр Петренко
Максим Яковенко