Технології

     AL&MA виконує проектні роботи на основі технологій інформаційного моделювання будівель і споруд (BIM). Використання комплексного підходу при проектуванні допомагає підібрати найбільш ефективні методи та рішення поставлених завдань.

     Починаючи з 2007 року команда AL&MA пішла у напрямку вивчення інформаційного проектування. Зараз цей підхід чудово реалізується і застосовується. Кожен день ми інвестуємо наш час і гроші у вивчення нових можливостей в області BIM проектування. З його допомогою ми легко керуємо даними по будівлях і спорудах на всіх етапах проектування і будівництва. Проектні ідеї втілюються c BIM в реальність завдяки скоординованому і послідовному модельно-орієнтованому підходу.

     AL&MA виконує проектні роботи використовуючи інструменти повнофункціонального рішення, що об'єднує в собі можливості архітектурного проектування, проектування інженерних систем, будівельних конструкцій.

     Головний підходом до управління проектом є централізація роботи команди за допомогою створення загального доступу до всіх елементів проекту: головної моделі, розрахункової моделі, результатами, коментарями, листам, змінам, кресленнями, завданням та звітності. Наша технологія створення, обробки, зберігання та видачі проектної інформації завжди є актуальною, легкодоступною і зрозумілою як будь-якому співробітникові так і замовнику. Побудованний підхід дозволяє виконувати проектування працюючи в будь-якому місці, де є доступ в Інтернет, покращуючи спільну роботу і підвищуючи гнучкість і продуктивність робіт.

     Використання BIM відкриває загальний доступ до проекту, що допомагає скоротити час проектування і значно зменшує кількість помилок.

     AL&MA. Інформаційне моделювання будівель і споруд (BIM).